Nádražni 1103, Turnov 511 01
MOBIL: +420 605 900 250
info@salon-lucie.cz

Salon Lucie

Vítejte na stránkách kosmetického studia

Náhodná reference

Náhodná reference

Úvodní stránka

Jsme kosmetický salón se sídlem na okraji města Turnov, směrem na Ohrazenice. Od ostatních salónů se lišíme především naším nematerialistickým přístupem a bezbariérovým přístupem do prostor salónu. Zajímáme se individálně o každého zákazníka a klademe důraz jak na fyzickou, tak i duševní pohodu.

Fotografie pořízené z kosmetického Salónu Lucie

Poskytujeme služby z oblastí: péče o tělo a obličej, vlasy a nehty. Mezi speciality a oblíbené služby našich zákazníků patří esoterické služby. Konkrétně numerologie a výklad z karet. O tyto služby je velký zájem a jsou na objednávku.

Nově nabízíme ošetření přístrojem Dermalift

Inovativní technologie ošetření, během které je plet díky speciálně tvarovaným mikrojehličkám bezbolestně a příjemně stimulována. Nedochází k žádnému poškození krevních, nebo lymfatických cév. Difuzní bariéra vnější vrstvy pleti je redukována a vysoce koncentrované aktivní substance v odpovídající velikosti molekul pronikají rychleji, hlouběji a ve větším množství do epidermis. Zároveň dochází k mechanické stimulaci kožních receptorů a tím k podpoře mikrocirkulace.

Dermalift

Prohlédněte si interaktivní prezentaci přístroje Dermalift zde.
Cena specializovaného ošetření je 1750 Kč.

Nabízíme špičkové služby s kosmetikou Biologieque Recharche Paris

Biologique recherche paris

Nyní máte jedinečnou možnost využívat špičkovou kosmetiku Biologique Recherche nejen v Praze, ale také v Turnově.

S touto kosmetikou mohou pracovat pouze vybraná studia, která jsou proškolena a tudíž mají vysokou úroveň. Tato kosmetika není standartní v používání a účincích.

Trápí Vás kožní problémy, akné, vrásky? Nabízíme Vám specializované zkrácené ošetření + konzultaci zdarma.

Tato speciální kosmetika uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Svědčí o tom i to, že je používána nejznámějšími celebritami na světě. Patří mezi ně například Carla Bruni, Madonna, Jenifer Lopez.

Cena specializovaného ošetření začíná na 650 Kč.

Pro Salon Lucie vytvořil Ibanus - 2012