Nádražni 1103, Turnov 511 01
MOBIL: +420 605 900 250
info@salon-lucie.cz

Salon Lucie

Vítejte na stránkách kosmetického studia

Kosmetické služby

Vizážistika - barevná typologie

Včetně líčeni, účesu, stylu oblečení a doplňků. Cena 400 Kč

Svatební líčení

Svatební líčení provádíme dle náročnosti od 200 do 380 Kč.

Prodlužování řas

Cena této služby je 700 Kč.

Trvalá na řasy

Trvalá řas zákaznice Salónu Lucie

Cena této služby je 330 Kč.

Hydrasoin - hydratace se svěžestí oceánu

HYDRASOIN je ošetření pro obnovení schopnosti pleti zadržovat vodu, které zároveň pomáhá obnovit a chránit pleť. Zmírňuje Známky stárnutí vlastní dehydratované pleti, dodává jí svěží vzhled a jemnost.

Přírodní složení založené na kombinaci mořských a rostlinných složek: Seve Marine, Sea Silk, Criste Marine, mořský kolagen.
Je doporučeno pro:

Obsah profesionálního balíčku HYDRASOIN

HYDRASOIN FAClAL GEL (Ionizovatelný), 150 ml
Balíček HYDRASOIN professional

Ionizovatelný gel složený Ze Seve Marine, Sea Silk a mořské vody je prvním krokem ošetrujícího programu. Po přípravě pleti tvoří první fázi speciální hydratační péce. Seve Marine a Sea Silk působí společně na poškozenou pleť, usnadňují obnovu hydratace a správnou funkci ochranné bariery. Mořská voda pleti dodává všechny potřebné stopové prvky. Navíc obsahuje velké množství záporných iontů, které energeticky "nabıjejí" pokožku a umozňují ionizační proces.

HYDRASOIN GEL MASK, 150 ml

Maska v gelovém provedení vytvořená směsí Seve Marine, mořského kolagenu a Sea Silk . Po aplikaci Gel Mask se pleť stává hebkou a vyhlazenou, pevnou a hydratovanou. Povrchové vrásky a příznaky předčasného stárnutí charakteristické pro dehydrovanou pleť se zmírní. Doba působení je 20 minut, poté se odstraní vodou a houbičkou.

HYDRASOIN MASSAGE EMULSION PHASE l, 5 x 4 ml

Emulzní gel svěží a příjemné konzistence, který se rychle vstřebává do pokožky a umožňuje příjemnou masáž, skutečnou hydratační lázeň schopnou upravit vzhled pleti trpıcí nedostatkem vody.

HYDRASOIN MASSAGE EMULSION PHASE II, 5 x 4 ml

Maximální hebkost a svěžest - poslední fáze intenzivního hydratačního programu HYDRASOIN, která se aplikuje na obličej, krk a dekolt pomocí lehké masáže. Kromě Seve Marine a Sea Silk obsahuje některé Z účinných komponentů tradičně používaných v kosmetice: výtažek z medu, kyselinu hyaluronovou, fosfolipidy a sfingolipidy rostlinného původu.

Balíček HYDRASOIN fresh
HYDRASOIN FRESH 50 ml

Svěží hydratační krém pro normální pleť se sklonem ke smíšené pleti a pro pleť mladistvou, u které se zahajuje péče.

HYDRASOIN COMFORT 50 ml

Hydratační pohoda pro normální pleť se sklonem k suché pleti. Rychle zmírňuje první příznaky suchosti a napětí.

HYDRASOłN EXTRA RICH 50 ml

Speciální hydratační přípravek s dlouhodobým účinkem pro suchou a jemnou pleť s větší potřebou hydratace a ochrany proti působení znečištěného prostředí.


Pro více informací pište na e-mail info@salon-lucie.cz.