biologique recherche

Kosmetika Biologique recherche

Nyní máte jedinečnou možnost využívat špíčkovou kosmetiku Biologique Recharche nejen v Praze, ale také v Turnově. Tato kosmetika není standartní v používání a účincích.

Trápí Vás kožní problémy, akné, vrásky? Nabízíme Vám specializované zkrácené ošetření + konzultaci zdarma.

Tato speciální kosmetika a péče uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Svědčí o tom i to, že je používána nejznámějšími celebritami na světě. Patří mezi ně například Carla Bruni, Madonna, Jennifer Lopez a další…

METODIKA OŠETŘENÍ JE ZALOŽENA NA PERSONALIZACI

Originální metoda Biologique Recherche je založena na následujících tří elementárních fázích:

3

FÁZE VYHODNOCENÍ

Před ošetřením provede odborník Biologique Recherche důkladnou dermo-kosmetickou diagnostiku, která zahrnuje vizuální analýzu, dotazník a měření, což umožní sestavit protokol ošetření přesně odpovídající vašim potřebám.

INICIALIZAČNÍ FÁZE

Protokol ošetření začíná individualizovanou přípravou vaší epidermis – hlavní ochranou před vlivy vnějšího prostředí.

Postupuje se podle přesného a pečlivého rituálu.

FÁZE OŠETŘENÍ

Tato fáze zahrnuje produkty s nejvyšší koncentrací účinných látek a tak napomáhá “obnovit” epidermis a posílit její potenciál vlastní regenerace.

Principy

Vysoké koncentrace botanických, mořských a biologických extraktů (více než 20% ve většině produktů.) Žádná umělá parfemace, z důvodu zachování integrity receptu a prevence před alergickými reakcemi. Respektují původní strukturu aktivních ingrediencí a většina z nich jsou proto získávané během „studeného procesu”. Obsahují vysoce kvalitní kompozice a aktivní ingredience odpovídající kvalitě značky Biologique Recherche. Produkty jsou formulovány tak, aby se s použitím unikátních, originálních technik a Remodeling Face Machine vzájemně doplňovaly a bylo dosaženo okamžitých, výjimečných a vždy magických výsledků.

Filosofie

Společnost Biologique Recharche Paris byla založena jako vývojová laboratoř před v roce 1978 ve Francii. Dnes profesionály nespokojenými s dosavadní nabídkou produktů na trhu. Produkty Biologique Recharche Paris jsou na medicínské úrovni. Značka je tudíž známa na mezinárodní úrovni v 35 zemích. Hlavní salón sídlí na prestižní adrese 32 Avenue des Champs -Élysées. Vysoká koncentrace, ryzí ingredience v původním stavu neparfémované bez úmělých barviv a konzervantů. Díky těmto vlastnostem získala Biologique Recharche Paris řadu světových ocenění. Tyto produkty lze zakoupit pouze v kosmetickém studiu.