produkty

séra

Elastine

Efekt: redukuje vrásky.

Účinně bojuje proti vráskám. Stimuluje syntézu elastinu, proteinu zodpovědného za elasticitu kožní tkáně, redukuje tak již vzniklé vrásky a jemné linky. Zároveň předchází vzniku nových vrásek a linek. Obnovuje elasticitu, plnost a pevnost pleti.

Dermopore

Efekt: stahuje póry.

Čistící a vyrovnávající sérum bylo vyvinuto jako reakce na specifické problémy seborrhoické, aknózní a keratizované pleti s rozšířenými póry. Zlepšuje texturu pleti, stahuje póry, redukuje lesknutí pleti a sjednocuje její odstín.

Colostrum

Efekt: intenzivně hydratuje, zvyšuje pružnost pokožky

Intenzivně hydratační a lipidy doplňující sérum. Posiluje kožné bariéru a pomáhá tak snižovat suchost pokožky. Podporuje obranyschopnost pleti a zlepšuje její elasticitu. Doporučeno pro velmi suchou a devitalizovanou pleť.

Complexe Iribiol

Efekt: vyrovnává a čistí pleť.

Vyrovnávací sérum pomáhá regulovat sekreci mazu a stahuje póry. Je vyrobeno z výtažků kosatce florentinského a zinku přizpůsobené pro ošetření nedokonalostí pletí. Doporučeno pro pleť s nedokonalostmi a/nebo kombinovanou a seborrhoickou pleť.

Sérum Matriciel Visage

Efekt: Vypíná kontury, zvyšuje visko-elasticitu tkáně a obnovuje strukturu a objem obličeje. 

Sérum Matriciel Visage je určeno pro řešení jednoho z nejkomplexnějších a nevyhnutelných problémů: postupného sestoupení obličeje. Kombinuje více než 10 aktivních ingrediencí s trojitým účinkem:

  1. Zintenzivnění objemu a vyplnění propadlého obličeje
  2. Vypnutí povrchu pokožky
  3. Zlepšení komunikace mezi epidermis / dermis / hypodermis

Poskytuje okamžité a dlouhotrvající výsledky na tvářích, čelistech, krku a obličejových konturách.

SÉRA DE TEINT

Efekt: chrání a tónují pleť

Dokonale kombinují výkon a efekt produktů péče o pleť spolu s ideálními krycími schopnostmi make-upu. Díky jejich dlouhotrvajícímu hydratačnímu účinku se pokožka cítí komfortně po celý den, bez jakéhokoli nepříjemného pocitu pnutí. Jejich  sjednocující a ochranné aktivní ingredience poskytují neuvěřitelné foto-ochranné a sjednocující vlastnosti, pleť je chráněna proti látkám městského ovzduší a volným radikálům vyvolaným slunečním zářením. Pokožka dýchá, pleť je jasná a plně zářící. Nemastná, nekomedogenní textura bez silikonů. V dostání v pěti barevných odstínech.